Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na oceán, Aljezur

3 1
ID: PT0176

Působivá vila s úchvatnými výhledy, pozemkem a pláží v docházkové vzdálenosti…

Čtěte více

21 607 000 Kč

850 000 €

730 065 £

1 029 689 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato působivá vila se nachází na vyvýšeném místě v oblasti Vale da Teha ve městě Aljezur, nedaleko překrásné pláže Arrifana. Její provedení je luxusní. Byla postavena za použití těch nejkvalitnějších materiálů a díky své poloze nabízí i překrásné panoramatické výhledy na pláž a do krajiny. Nemovitost je obklopena pozemkem o rozloze 1 480 m2 a její užitná plocha činí 262 m2. Hned při vstupu dovnitř se po pravé straně nachází plně vybavená kuchyně s malým ostrůvkem a vlevo od ní obývací pokoj s integrovaným jídelním koutem. V levém křídle vily najdete 3 ložnice a šatnu pro hosty. Všechny ložnice mají vlastní koupelny, hlavní je en suite. Každá ložnice je opatřena balkonem s krásným výhledem. Zahrada kolem vily je orientovaná na jih. Nachází se zde vyhřívaný bazén, ze kterého je nádherný výhled. Aljezur leží v regionu Algarve zhruba 30 km od Lagosu. Nachází se v úrodném zeleném údolí a rozkládá se po obou březích řeky, která jím protéká. Vysoko na kopci se tyčí pozůstatky starého hradu. Jeho okolí je protkáno nádhernými plážemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247