Zpět na výpis

Nový komplex přepychových vil

4 1
ID: PT0200

Nová luxusně postavená vila s výhledem na moře a v blízkosti písčitých pláží ve Vilamoura.

Čtěte více

22 474 375 Kč

875 000 €

739 654 £

1 016 664 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný komplex moderních vil v klasickém portugalském stylu vznikl 10 minut jízdy od moře a luxusního městečka Vilamoura a jeho krásných golfových hřišť, pár kroků od prestižní mezinárodní školy. V komplexu jsou samostenté vily a řadové domy. Každý má nejen vlastní zahradu, ale všichni dohromady mají i společnou zahradu a nádherný bazén. K vilám lze za 35-50 000 EUR přikoupit balíček plného vybavení. Domy mají veškeré vymoženosti moderní doby, topení, nejmodernější druh klimatizace, centrální vysavač a jsou vyvedeny ve velmi vysokém standardu stavby. Vily mají podzemín garáže, je možné i parkování v ulici pro více aut. Každá vila a řadový dům jsou trochu jiné. Celkové plochy se pohybují od 325 do 475m2. Plochy zahrad jsou od 80 do 185m2.Více než polovina vil je již prodána.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247