Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Torremuelle

5 1 ano 500m
ID: SP0595

Luxusní vila s obrovskou terasou a výhledy na moře, saunou, bazénem a reproduktory ideální pro vaši party včetně kapely, kterou lze umístit na terase…

Čtěte více

49 326 375 Kč

1 995 000 €

1 719 648 £

2 108 686 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila s obrovskou terasou, vyhřívaným bazénem, saunou, vířivkou, zahradou s pomerančovníky a dech beroucím výhledem na moře se nachází v letovisku Torremuelle na Costa del Soll. Její součástí je i garáž pro 2 auta. Užitná plocha domu činí 587 m2 + 200 m2 terasa. Z rezidenčního podlaží nabízí nádherný výhled na moře. Z obývacího pokoje s jídelnou vedou velké prosklené dveře přímo na terasu, kde se nachází vyhřívaný bazén 10x5m. V přízemí se nachází vinný sklep, který pojme až 400 lahví. Pokud jste milovníci klasického nábytku, lze se dohodnout na jeho koupi. K dispozici je například jídelní stůl, který byl objednán v Miláně, anglické kožené pohovky nebo hedvábné koberce. Vila má 5 ložnic a 5 koupelen. K dispozici je ještě samostatný apartmán pro hosty s 1 ložnicí, 1 koupelnou, obývacím pokojem a otevřenou kuchyní. Dům byl postaven velmi kvalitně. Stěny jsou z dvojitých cihel s tepelnou izolací. Je zde klimatizace a dvojitá okna. Každá koupelna má podlahové topení. V přízemí je plynový krb a další vnitřní krb najdete v obývacím pokoji. Na milovníky hudby čeká 34 reproduktorů. Tento dům je ideální pro pořádání oslav ve velkém stylu včetně kapely, kterou lze umístit na velkou terasu s výhledem na bazén a moře. Pozemek má rozlohu 1 131 m2. V zahradě roste citroník a 3 pomerančovníky, které vám poskytnou 400-500 pomerančů za rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247