Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Torremuelle

5 1 ano 500m
ID: SP0595

Luxusní vila s obrovskou terasou a výhledy na moře, saunou, bazénem a reproduktory ideální pro vaši party včetně kapely, kterou lze umístit na terase…

Čtěte více

53 346 300 Kč

1 995 000 €

1 826 615 £

2 353 271 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila s obrovskou terasou, vyhřívaným bazénem, saunou, vířivkou, zahradou s pomerančovníky a dech beroucím výhledem na moře se nachází v letovisku Torremuelle na Costa del Soll. Její součástí je i garáž pro 2 auta. Užitná plocha domu činí 587 m2 + 200 m2 terasa. Z rezidenčního podlaží nabízí nádherný výhled na moře. Z obývacího pokoje s jídelnou vedou velké prosklené dveře přímo na terasu, kde se nachází vyhřívaný bazén 10x5m. V přízemí se nachází vinný sklep, který pojme až 400 lahví. Pokud jste milovníci klasického nábytku, lze se dohodnout na jeho koupi. K dispozici je například jídelní stůl, který byl objednán v Miláně, anglické kožené pohovky nebo hedvábné koberce. Vila má 5 ložnic a 5 koupelen. K dispozici je ještě samostatný apartmán pro hosty s 1 ložnicí, 1 koupelnou, obývacím pokojem a otevřenou kuchyní. Dům byl postaven velmi kvalitně. Stěny jsou z dvojitých cihel s tepelnou izolací. Je zde klimatizace a dvojitá okna. Každá koupelna má podlahové topení. V přízemí je plynový krb a další vnitřní krb najdete v obývacím pokoji. Na milovníky hudby čeká 34 reproduktorů. Tento dům je ideální pro pořádání oslav ve velkém stylu včetně kapely, kterou lze umístit na velkou terasu s výhledem na bazén a moře. Pozemek má rozlohu 1 131 m2. V zahradě roste citroník a 3 pomerančovníky, které vám poskytnou 400-500 pomerančů za rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247