Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Torremuelle

5 1 ano 500m
ID: SP0595

Luxusní vila s obrovskou terasou a výhledy na moře, saunou, bazénem a reproduktory ideální pro vaši party včetně kapely, kterou lze umístit na terase…

Čtěte více

48 578 250 Kč

1 995 000 €

1 717 517 £

2 112 282 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná vila s obrovskou terasou, vyhřívaným bazénem, saunou, vířivkou, zahradou s pomerančovníky a dech beroucím výhledem na moře se nachází v letovisku Torremuelle na Costa del Soll. Její součástí je i garáž pro 2 auta. Užitná plocha domu činí 587 m2 + 200 m2 terasa. Z rezidenčního podlaží nabízí nádherný výhled na moře. Z obývacího pokoje s jídelnou vedou velké prosklené dveře přímo na terasu, kde se nachází vyhřívaný bazén 10x5m. V přízemí se nachází vinný sklep, který pojme až 400 lahví. Pokud jste milovníci klasického nábytku, lze se dohodnout na jeho koupi. K dispozici je například jídelní stůl, který byl objednán v Miláně, anglické kožené pohovky nebo hedvábné koberce. Vila má 5 ložnic a 5 koupelen. K dispozici je ještě samostatný apartmán pro hosty s 1 ložnicí, 1 koupelnou, obývacím pokojem a otevřenou kuchyní. Dům byl postaven velmi kvalitně. Stěny jsou z dvojitých cihel s tepelnou izolací. Je zde klimatizace a dvojitá okna. Každá koupelna má podlahové topení. V přízemí je plynový krb a další vnitřní krb najdete v obývacím pokoji. Na milovníky hudby čeká 34 reproduktorů. Tento dům je ideální pro pořádání oslav ve velkém stylu včetně kapely, kterou lze umístit na velkou terasu s výhledem na bazén a moře. Pozemek má rozlohu 1 131 m2. V zahradě roste citroník a 3 pomerančovníky, které vám poskytnou 400-500 pomerančů za rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247