Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Moraira

4 1 ano 2 500m
ID: SP0641

Nový projekt luxusní vily v klidné oblasti s výhledem na moře a Morairu. Dvoupatrová vila s terasami a bazénem má 4 ložnice a širokou vybavenost.

Čtěte více

38 902 500 Kč

1 575 000 €

1 336 764 £

1 688 257 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt luxusního domu s výhledem na moře a Morairu, v klidné oblasti jen 2,5 km od pláží a centra.

Dům je rozdělen na 3 podlaží. V hlavním patře naleznete ložnici s vlastní koupelnou a WC pro hosty, kuchyni s velkým obývacím pokojem, který nabízí vstup na terasu s bazénem. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou dvě terasy a 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou. V suterénu je garáž, domácí kino, posilovna a prádelna. Venku se nachází přístřešek pro auto a prostor pro parkování dalších vozidel.

Vila je situována na jih a bude plně vybavena. K dispozici je plně vybavená kuchyně, LED osvětlení, solární panely, vestavěné skříně, alarm a bezpečnostní kamery, elektrické žaluzie.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247