Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Krvavica

1 ano 600m
ID: CH0071

Moderní luxusní vila s 5 apartmány, s bazénem a úžasným výhledem na moře - to vše jen 600 m od moře na Makarské riviéře, v oblíbené turistické lokalitě...

Čtěte více

29 267 500 Kč

1 150 000 €

970 955 £

1 334 344 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila na prodej se nachází pouhých 600 metrů od pláže a přístavu v Krvavici na Makarské riviéře.

Jedná se o jedinečnou vilu (450 m2), která má 3 patra, přičemž každé patro má samostatný vchod. V přízemí jsou 2 apartmány (ideálně pro turistický pronájem), v prvním patře je velký apartmán pro majitele a ve druhém patře jsou další 3 apartmány (také ideální pro turistický pronájem). Každý apartmán má moderní kuchyň / jídelní část, velkou koupelnu, pěknou ložnici a balkon s výhledem na moře. Byt majitele má obývací pokoj, elegantní jídelnu s krásným výhledem na moře, vybavenou kuchyň, hlavní ložnici s manželskou postelí, ložnici pro hosty a dětský pokoj. Každá ložnice má vlastní koupelnu se sprchou. Veškerý nábytek ve vile je nový a vyrobený na zakázku. Všechny pokoje jsou klimatizované.

Vila má velký bazén s terasou a venkovní sprchou, v prvním patře je terasa s grilem. Pozemek má cca 700 m2.

Skvělá kombinace prázdninové a investiční nemovitosti!

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247