Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Javea

4 1 ano
ID: SP0553

Luxusní vila s bazénem na střešní terase a výhledem na moře…

Čtěte více

42 848 400 Kč

1 680 000 €

1 415 727 £

1 958 068 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nově postavená dvoupodlažní vila z roku 2016 se nachází ve středomořském městečku Javea na pobřeží Costa Blanca. Její design je velmi moderní – je postaven na kombinaci přírodního kamene, velkých prosklených ploch a bílé barvy. To dohromady tvoří velký světlý prostor s úchvatnými otevřenými výhledy. Pozemek má rozlohu 1330 m2, užitná plocha činí 570 m2. Je rozdělena velký obývací pokoj s krásným krbem, kuchyň s jídelnou, technickou místnost, 4 ložnice a 4 koupelny. Vila je opatřena několika terasami s výhledem na moře. Na střešní terase se nachází bazén ze kterého se otevírají nádherné výhledy. Po technické stránce je nemovitost vybavena centrálním vytápěním, klimatizací, bezpečnostními dveřmi, okny s dvojitým zasklením a alarmem. Najdete zde i letní kuchyň, venkovní sprchu a barbeque prostor. Pozemek kolem vily je plně oplocený. Součástí vily je i garáž. Javea je pobřežní město, které spadá pod provincii Alicante. Nachází se mezi dvěma skalními mysy Cap de Sant Martí a Cap Sant Antoni, které svírají dlouhou pěknou pláž. Město se skládá ze tří částí: Starého města, přístavu a pláže Arenal. Ulice Starého města jsou lemovány panskými domy se zdobenými balkony, najdete zde i gotický kostel Iglesia de San Bartolomé z 15. století, nebo etnografické archeologické muzeum. Javea žije nočním životem. Najdete zde mnoho barů a diskoték, které se soustřeďují podél pobřeží mezi pláží Arenal a přístavem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247