Zpět na výpis

Luxusní vila s výhledem na moře, Brač

3 1 ano 1 500m
ID: CH0085

Tato luxusní vila nabízí krásný výhled na otevřené moře. Součástí vily je bazén, fitness centrum a sauna. Vila se nachází na ostrově Brač.

Čtěte více

50 839 975 Kč

1 999 999 €

1 702 725 £

2 267 819 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila na ostrově Brač nabízí nádherný výhled na moře. Dům je velmi stylový a luxusní a představuje kombinaci klasického i moderního stylu. Každý detail je pečlivě promyšlen a celá nemovitost je vyzdobena do nejmenších detailů. Nemovitost se skládá ze dvou menších domů, které mají celkem přibližně 100 m2 obytné plochy. Plocha pozemku je 3200m2. V prvním domě je kuchyň s obezděným krbem, koupelna a ložnice. K dispozici je také krytá terasa o rozloze asi 12 m2, odkud je možné vyjít k bazénu a na zahradu.

V zahradě najdete citrusové stromy, palmové stromy a olivovníky. Pod terasou prvního domu je fitness centrum, hned vedle je další místnost pro pračku a sušičku a velkou ledničku. Vedle prvního domu je druhý, kde jsou dvě ložnice spojené velkou koupelnou (mezi pokoji). Oba pokoje mají přístup na terasu s bazénem přes velké prosklené stěny. Každý pokoj je vybaven klimatizací a LCD TV. Za bazénem jsou dvě sauny a lázeňská masážní místnost. Trajektem do Splitu je to necelých 40 minut.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247