Zpět na výpis

Luxusní vila s vlastní pláží v Brucoli

4 1 ano 10m
ID: IT0284

Luxusní vila s bazénem a s vlastním přístupem na pláž na Sicílii…

Čtěte více

108 000 000 Kč
4 000 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila je obklopena dobře udržovanou zahradou s bazénem a soukromou pláží. Do vily je možné vstoupit přes plně zařízenou terasu, ze které se posuvnými skleněnými dveřmi vstupuje do velkého obývacího prostoru. Odtud vede jedna chodba do spací zóny a další do jídelního koutu s kuchyní. Útulná pracovna doplňuje obývací prostor. K dispozici jsou čtyři ložnice v přízemí: 1 ložnice s kouplenou a 2 dvoulůžkové pokoje (všechny s vlastní koupelnou) a čtyřlůžkový dětský pokoj s koupelnou. Hlavní ložnice a jeden z dvoulůžkových pokojů mají vystup na čelní terasu s výhledem na moře, zatímco zbylé dva pokoje mají výhled do zahrady. Dále je zde obývací pokoj, koupelna, jídelna a kuchyně pro hosty, odtud je přímý přístup k další velké, částečně kryté terase s jídelním stolem a obývacím prostorem. Kolem hostinské koupelny vede schodiště dolů do suterénu, kde je k dispozici dobře vybavená posilovna a saunou. Venku na nádvoří se nachází sprchový kout. Venku se také nachází externí schodiště, které vede dolů do spodního patra, kde se nachází další koupelna a malé posezení. Možná nejpůsobivějšími rysy vily jsou její velký pozemek, krásný bazén a především soukromá pláž. Na pozemku se také kousek od bazénu s výhledem na moře nachází venkovní letní kuchyně s grilem a posezení. Od vily vede soukromá cestička přímo na oblázkovou pláž, kde je převlékací kabinka, sprcha a soukromé molo. Na pozemku se nachází další dům o velikosti asi 70 m² (ideálně pro hospodyni), skládající se z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic, koupelny, sklepu a garáže.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247