Zpět na výpis

Luxusní vila s přístavbou a bazénem na Sicílii, Noto

3 1 ano 22 000m
ID: IT0605

Tradiční zrekonstruovaná prostorná vila na Sicílii s bazénem a přístavbou pro hosty jen kousek od barokního města Noto a v krátké dojezdové vzdálenosti od krásných pláží...

Čtěte více

8 877 600 Kč

360 000 €

321 326 £

347 256 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou zrenovovanou tradiční vilu, která se nachází na Sicílii, zhruba 20 minut od krásného barokního města Noto a 22 km od krásných pláží. Vila je přístupná přes elektrickou bránu a nabízí úchvatný 360 stupňový výhled na kopce a majestátní zříceniny Noto Antica, se vzdálenými výhledy na moře ze zadní části pozemku. Jedná se o starobylý sicilský statek, který byl kompletně zrekonstruován a ohledem na původní architekturu a tradiční prvky, které byly zkombinovány s moderním stylem. Nemovitost obklopuje velký pozemek o rozloze 12 000 m2 s pěkným bazénem a se zahradami porostlými borovicemi, olivovníky, karibskými stromy, ovocným sadem a bylinkami. K vile patří i malá chatka. Užitná plocha nemovitosti činí 100 m2. Skládá se z obývacího prostoru, kuchyně s jídelním koutem a funkčním mramorovým krbem, 2 hlavních ložnic a 2 koupelen. Z každého pokoje vede přístup na krytou terasu. Chatka může sloužit jako ubytování pro hosty. Její užitná plocha je 50 m2 a je složena z obývacího prostoru, kuchyně s jídelním koutem, 1 ložnice a 1 koupelny. Chatka je opatřena krytou verandou. Všechny pokoje v obou objektech mají ústřední topení. Kvalitní provedení a nádherná architektura činí z této nemovitosti skutečnou perlu na sicilském pobřeží. I její poloha je velmi výhodná. Vila se nachází cca 20 minut od městečka Noto, nejvýše 30 minut od moře a 1 hodinu od letiště v Catanii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247