Zpět na výpis

Luxusní vila s přístavbou a bazénem na Sicílii, Noto

3 1 ano 22 000m
ID: IT0605

Tradiční zrekonstruovaná prostorná vila na Sicílii s bazénem a přístavbou pro hosty jen kousek od barokního města Noto a v krátké dojezdové vzdálenosti od krásných pláží...

Čtěte více

9 621 000 Kč

360 000 €

328 732 £

425 991 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou zrenovovanou tradiční vilu, která se nachází na Sicílii, zhruba 20 minut od krásného barokního města Noto a 22 km od krásných pláží. Vila je přístupná přes elektrickou bránu a nabízí úchvatný 360 stupňový výhled na kopce a majestátní zříceniny Noto Antica, se vzdálenými výhledy na moře ze zadní části pozemku. Jedná se o starobylý sicilský statek, který byl kompletně zrekonstruován a ohledem na původní architekturu a tradiční prvky, které byly zkombinovány s moderním stylem. Nemovitost obklopuje velký pozemek o rozloze 12 000 m2 s pěkným bazénem a se zahradami porostlými borovicemi, olivovníky, karibskými stromy, ovocným sadem a bylinkami. K vile patří i malá chatka. Užitná plocha nemovitosti činí 100 m2. Skládá se z obývacího prostoru, kuchyně s jídelním koutem a funkčním mramorovým krbem, 2 hlavních ložnic a 2 koupelen. Z každého pokoje vede přístup na krytou terasu. Chatka může sloužit jako ubytování pro hosty. Její užitná plocha je 50 m2 a je složena z obývacího prostoru, kuchyně s jídelním koutem, 1 ložnice a 1 koupelny. Chatka je opatřena krytou verandou. Všechny pokoje v obou objektech mají ústřední topení. Kvalitní provedení a nádherná architektura činí z této nemovitosti skutečnou perlu na sicilském pobřeží. I její poloha je velmi výhodná. Vila se nachází cca 20 minut od městečka Noto, nejvýše 30 minut od moře a 1 hodinu od letiště v Catanii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247