Zpět na výpis

Luxusní vila s panoramatickým výhledem, Quercianella

6
ID: IT0466

Nádherná vila zasazená v zeleni, ze které se naskýtají krásné panoramatické výhledy, je situována jižně od Livorna, jen pár kilometrů od moře...

Čtěte více

29 337 900 Kč

1 140 000 €

985 287 £

1 268 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Starobylá vila, jež byla citlivě zrekonstruována a rozšířena s použitím těch nejkvalitnějších materiálů, se rozprostírá na ploše cca 400 m2 a je podsklepená. V přízemí, po jehož celém obvodu se line podloubí, se nalézají dva prostorné obývací pokoje s krbem, jídelna, kuchyně s krbem a kamny na dřevo, další obývací pokoj, ložnice a koupelna. Součástí přízemí je i samostatný apartmán sestávající z ložnice, koupelny a obývacího pokoje, který je jak přístupný z venku, tak propojený se zbytkem přízemí. V prvním patře jsou k dispozici čtyři ložnice s vlastní koupelnou a panoramatická terasa. V suterénu se nachází velká kuchyně s pecí na dřevo, koupelna, technické místnosti a další prostory. Vila je obklopena rozsáhlými pozemky, které čítají na 8 hektarů. 3 hektary pozemku jsou oplocené a zaručují tak vile naprosté soukromí. Zahrada okolo vily je pečlivě udržovaná a naleznete zde mnoho letitých stromů (duby, cypřiše, magnólie, cca 300 olivovníků a ovocné stromy). Na pozemku je možné vybudovat bazén a tenisové hřiště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247