Zpět na výpis

Luxusní vila s panoramatickým výhledem, Quercianella

6
ID: IT0466

Nádherná vila zasazená v zeleni, ze které se naskýtají krásné panoramatické výhledy, je situována jižně od Livorna, jen pár kilometrů od moře...

Čtěte více

24 552 750 Kč

950 000 €

823 393 £

1 145 665 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Starobylá vila, jež byla citlivě zrekonstruována a rozšířena s použitím těch nejkvalitnějších materiálů, se rozprostírá na ploše cca 400 m2 a je podsklepená. V přízemí, po jehož celém obvodu se line podloubí, se nalézají dva prostorné obývací pokoje s krbem, jídelna, kuchyně s krbem a kamny na dřevo, další obývací pokoj, ložnice a koupelna. Součástí přízemí je i samostatný apartmán sestávající z ložnice, koupelny a obývacího pokoje, který je jak přístupný z venku, tak propojený se zbytkem přízemí. V prvním patře jsou k dispozici čtyři ložnice s vlastní koupelnou a panoramatická terasa. V suterénu se nachází velká kuchyně s pecí na dřevo, koupelna, technické místnosti a další prostory. Vila je obklopena rozsáhlými pozemky, které čítají na 8 hektarů. 3 hektary pozemku jsou oplocené a zaručují tak vile naprosté soukromí. Zahrada okolo vily je pečlivě udržovaná a naleznete zde mnoho letitých stromů (duby, cypřiše, magnólie, cca 300 olivovníků a ovocné stromy). Na pozemku je možné vybudovat bazén a tenisové hřiště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247