Zpět na výpis

Luxusní vila s krásným výhledem na moře a hory v Mojácaru

3 1 ano
ID: SP0354

Luxusní jižně orientovaná vila s bazénem, s fantastickým výhledem na moře a hory, ústředním topením, garáží a zabezpečovacím systémem, blízko k pláži

Čtěte více

9 754 625 Kč

365 000 €

333 298 £

431 907 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní jižně orientovaná vila (vila: 214 m2, pozemek 378 m2) s fantastickým výhledem na moře a hory. Nemovitost se skládá ze 3 dvoulůžkových ložnic, 3 koupelen (2 en-suite), šatny, prostorného obývacího pokoje s jídelnou, velmi prostorné vybavené kuchyně, velké technické místnosti a různých teras. Bazén. Dvojitá zasklená okna. Ústřední topení. Garáž. Zabezpečovací systém. Procházkou k plážové promenádě. Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247