Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem, Zaton

3 1m
ID: CH0054

Krásná vila nedaleko Zadaru s bazénem a prostornou terasou v přímořském letovisku Zaton k prodeji...

Čtěte více

10 360 000 Kč

400 000 €

345 425 £

481 413 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásný luxusní dům, který se nachází v přímořském letovisku Zaton na klidném místě zhruba 1 km od pláže a asi 13 km od Zadaru. Dům se prodává kompletně zařízený a vybavený včetně spotřebičů a nábytku. Na terase v přízemí se nachází bazén s lehátky a slunečníky. Dům má k dispozici dvě parkovací místa. Nemovitost se skládá z přízemí a patra a má užitnou plochu 209 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, toaleta, prádelna, skříň a krytá terasa s venkovním krbem o rozloze 9,83 m2. V prvním patře se nacházejí 3 prostorné a moderně zařízené ložnice, každá s vlastní koupelnou a terasa o rozloze 9,83 m2.Zaton je rušné přímořské letovisko s dlouhou písečnou pláží a mnoha plážovými atrakcemi. V jeho centru se nachází staré jádro, které ukrývá domky v původním vesnickém stylu. Letovisko spadá pod opčinu nedalekého města Nin. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou a lze z ní dohlédnout na ostrov Ugljan. Zadar je odsud vzdálen 13 km, město Nin 4,5 km
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247