Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem, Zaton

3 1m
ID: CH0054

Krásná vila nedaleko Zadaru s bazénem a prostornou terasou v přímořském letovisku Zaton k prodeji...

Čtěte více

10 892 000 Kč

400 000 €

361 200 £

472 846 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásný luxusní dům, který se nachází v přímořském letovisku Zaton na klidném místě zhruba 1 km od pláže a asi 13 km od Zadaru. Dům se prodává kompletně zařízený a vybavený včetně spotřebičů a nábytku. Na terase v přízemí se nachází bazén s lehátky a slunečníky. Dům má k dispozici dvě parkovací místa. Nemovitost se skládá z přízemí a patra a má užitnou plochu 209 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, toaleta, prádelna, skříň a krytá terasa s venkovním krbem o rozloze 9,83 m2. V prvním patře se nacházejí 3 prostorné a moderně zařízené ložnice, každá s vlastní koupelnou a terasa o rozloze 9,83 m2.Zaton je rušné přímořské letovisko s dlouhou písečnou pláží a mnoha plážovými atrakcemi. V jeho centru se nachází staré jádro, které ukrývá domky v původním vesnickém stylu. Letovisko spadá pod opčinu nedalekého města Nin. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou a lze z ní dohlédnout na ostrov Ugljan. Zadar je odsud vzdálen 13 km, město Nin 4,5 km
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247