Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem v jižní Sardinii

4 1 300m
ID: IT0702

Jen 300m od moře, v krásné krajině jihovýchodní Sardinie známé svými písečnými plážemi a lagunami, se nachází tato krásná vila s bazénem

Čtěte více

10 122 450 Kč

390 000 €

337 449 £

473 144 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Jen 300m od moře, v krásné krajině jihovýchodní Sardinie známé svými písečnými plážemi a lagunami, se nachází tato krásná vila s bazénem. Vila je bezpečně umístěna v malém prázdninovém rezortu u pláže Cala Sinzias a rozkládá se na dvou podlažích. Skládá se v přízemí z obývacího pokoje s krbem, kuchyně, verandy, dvou ložnic, koupelny a spíže. Ve světlém podzemním patře dále naleznete 4 další multifunkční místnosti o výměře celkově asi 60m2. další verandu a velkou zahradu. K nemovitosti dále patří bazén. Vila je v perfektním stavu a kombinace výhodné polohy u moře, skvělého stavu interiéru spolu s venkovním prostorem, bazénem a hlavně skvělou cenou představuje jedinečnou příležitost koupit ideální prázdninovou nemovitost u pláže.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528