Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem nad mořem, Canyellas, Lloret de Mar

3 1
ID: SP0150

Čtěte více

11 568 360 Kč

447 000 €

394 582 £

523 882 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází v Cala Canyellas, na zeleném kopci s výhledem na moře. Dům má zahradu s bazénem a terasou s výhledem na moře obklopenou zelení. Vila je dvoupatrová. V horním patře se nachází 3 ložnice, obývací pokoj, kuchyně. V dolním patře je veliká ložnice s koupelnou a další pokoj s úložným prostorem. Toto patro je na úrovni zahrady. Je možné dostavět garáž.Dům se nachází hodinu cesty od letiště v Barceloně.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247