Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem jen 1000 metrů od moře

3 1 1 000m
ID: IT0443

Tato luxusní vila s bazénem Vám nabídne krásné toskánské pláže v docházkové vzdálenosti i veškeré potřebné služby v nedalekém městečku Forte dei Marmi...

Čtěte více

22 904 150 Kč

890 000 €

769 215 £

989 936 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila se nachází v klidné lokalitě v Marina di Pietrasanta. K moři, které je vzdáleno 1km od vily, se dostanete příjemnou procházkou nebo za minutu na kole. Známé středisko Forte dei Marmi s luxusními obchody a restauracemi je jen pár minut autem. Vila o ploše cca 200 m² je rozdělena na obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, 2 koupelny a celkem 3 ložnice (z toho jedna s vlastní koupelnou). Vila má prostorný suterén, kde je jedna velká místnost, koupelna a prádelna. Na zahradě o velikosti 560 m² je bazén, dřevěný zahradní domek a dostatek parkovacího místa pro 3 vozidla. U bazénu je terasa o velikosti 30 m². Dům se prodává zařízený.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247