Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem a výhledem na moře v Dénii

2 1 ano 2 000m
ID: SP0573

Luxusní vila s bazénem, zahradou a krásným panoramatickým výhledem na vzdálené moře a hory v Dénii...

Čtěte více

7 485 625 Kč

295 000 €

247 516 £

332 680 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato útulná vila se nachází v oblíbeném letovisku Dénia a může se pochlubit krásným bazénem s fantastickým výhledem na moře, hory a město. Přístup k pozemku vede přes motorizované dveře, kde najdeme pergolu pro zaparkování auta. Na stejné úrovni se nachází bazén, venkovní posezení a sprcha. Odsud také vede vstup do domu. Užitná plocha nemovitosti činí 143 m2 a skládá se z prostorného obývacího pokoje s nádherným výhledem na moře a do krajiny, prádelny, 1 ložnice a koupelny se sprchou. Z obývacího pokoje je přístup na částečně zastřešený balkon. Z vnější strany vede schodiště dolů do přízemí, kde najdete další 1 ložnici, koupelnu a velkou místnost, kterou lze přestavět na obývací pokoj a kuchyň nebo další ložnici. Pozemek má rozlohu 800 m2 a kromě bazénu zde najdete dlážděnou terasu a velkou skladovací místnost. Po technické stránce je vila vybavena podlahovým vytápěním. Dénia je sama o sobě velmi živým a barevným městem, které se nachází asi 103 km jižně od Valencie. Není poznamenaná masovou turistikou a ani se o to nesnaží. Proto tu nenajdete žádné megalomanské projekty, ani velké turistické komplexy a hotely. V roce 2015 byla oceněna organizací UNESCO jako hlavní město gastronomie. Najdete zde na 300 restaurací nabízejících místní speciality, z nichž jsou nejproslulejší zdejší červené krevety. Nachází se v sevření mezi mořem a horami. Nejvyšší hora Montgó se tyčí v téměř 800 metrech nadmořské výšky a roste zde 650 druhů stromů, které se majestátně vypínají proti pobřeží. Tato geografická enkláva tak vytváří příznivé prostředí s mírným a příjemným klimatem, ve kterém si člověk může užívat 20 °C po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247