Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem a výhledem na moře v Conca Verde

4 1 ano 600m
ID: IT1268

Nádherná vila jen 9 minut chůze od písečné pláže v klidné rezidenční oblasti Conca Verde na severní Sardínii

Čtěte více

24 945 900 Kč

980 000 €

838 489 £

1 054 973 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní vilka s vlastním bazénem a výhledem na moře je součástí prestižní rezidence která se nachází v panoramatické poloze v Conca Verde. Conca Verde je idylický rezidenční oblast asi 10km východně od Santa Teresa di Gallura na severní Sardínii. Jen 600 metrů od domu je příjemná písečná pláž. Tato vila na konci bloku je zasazena v udržované zahradě s infinity bazénem. Najdete zde také praktickou venkovní sprchu, technickou místnost k bazénu, garáž a venkovní parkování. Vila se rozkládá na dvou podlažích a skládá se v prvním patře z obývací pokoj, kuchyně, manželská ložnice - všechny tyto místnosti mají přístup na velkou terasu. Dále je na tomto podlaží umístěna koupelna a veranda s venkovní kuchyní a stolovacím prostorem. Přízemí pak tvoří další dvě větší a jedna menší ložnice, koupelna a salón. Dům je zařízen ve vkusném, ale nápaditém stylu s užitím kvalitního vybavení a materiálů. V blízkosti určitě stojí za návštěvu přístavní městečko Santa Teresa di Gallura, mys Capo Testa, souostroví La Maddalena, ale jednoduše dojedete i do Porto Cerva a na Smaragdové pobřeží. Letiště v Olbii se nachází hodinu jízdy od nemovitosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528