Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem a výhledem na moře, Solta

5 1 ano 5m
ID: CH0098

Luxusní vila se nachází na ostrově Solta a disponuje vlastním bazénem, kotvištěm pro lodě a fantastickým výhledem na křišťálově čisté moře.

Čtěte více

54 395 000 Kč

2 200 000 €

1 896 353 £

2 325 368 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní kamenná vila u moře se nachází na pozemku o rozloze 2385 m2. Tato vila je obklopena přírodou a zahradami, a uprostřed zahrady je bazén o velikosti 53 m2. Interiér vily má obytnou plochu 244 m2 a sestává ze dvou pater. V prvním patře je velký obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, WC a jedna ložnice s koupelnou a v prvním patře jsou dvě ložnice se samostatnými koupelnami a terasami. Ve dvoře jsou dva samostatné byty a dvě garáže. Vila má také kotviště pro loď a nachází se v krásné zátoce s křišťálově čistým mořem. Nedaleko je také centrum města a navzdory blízkosti všech hlavních atrakcí disponuje vila naprostým soukromím.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247