Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem a nádherným výhledem na moře, Opatija

6 1 ano
ID: CH0044

Nádherná prostorná vila s bazénem, krásnou zahradou, úchvatným výhledem na moře, s krásným wellness prostorem a s terasami, Opatija, Chorvatsko…

Čtěte více

16 737 500 Kč

650 000 €

569 400 £

726 202 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

K prodeji je nabízena krásná vila s nádherným výhledem na moře, záliv Kvarner, na ostrovy Krk a Cres a na pobřeží Istrie. Vila je obklopena krásnou zahradou o rozloze 1500 m², a dále se v její bezprostřední blízkosti nachází krásný venkovní bazén. Vila zaujímá 3 podlaží, dohromady o rozloze 300 m². V přízemí se nachází kuchyně, jídelna, obývací pokoj, šatna, úložná místnost, koupelna a prostorná venkovní terasa s krbem a grilem. V prvním podlaží najdeme obytný prostor sestávající ze 3 ložnic, z nichž má každá svoji koupelnu a výhled na moře, a dále zde nalezneme terasu o rozloze 30 m². Ve druhém podlaží se nachází rovněž terasa, a také krásný wellness a fitness prostor, jehož součástí je jacuzzi a klimatizovaná relaxační zóna s krásným výhledem. V obývacím pokoji se nachází TV a v dalších pokojích jsou televizní přípojky. Také internetové přípojky naleznete jak v obývacím pokoji, tak ve všech ostatních pokojích. Dům má centrální vytápění. K dispozici je dostatek ložního prádla a ručníků pro jejich častou výměnu. Opatija je krásné turistické letovisko na východním pobřeží Istrie, zhruba 11 km jihozápadně od Rijeky. Je jedním z nejluxusnějších přímořských míst na východním Jadranu. Město má status klimatických lázní, což z něj děla atraktivní místo i pro zimní měsíce. Opatija je v současnosti i velmi navštěvovaným kongresovým místem, a to díky své kongresové hale. Nabízená nemovitost by se tak mohla stát žádoucím obchodním či firemním zázemím. Opatija je dostupná z Prahy jízdou autem v čase zhruba 9 hodin, případně letecky na letiště v Pule, které je od města vzdálené 1 a půl hodiny jízdy.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247