Zpět na výpis

Luxusní vila s bazénem a jedinečným výhledem ve Vilassimiu

5 1 ano 1 300m
ID: IT1242

Vysoce kvalitní nemovitost v jedinečné poloze s nezapomenutelným pohledem na moře

Čtěte více

34 364 250 Kč

1 350 000 €

1 155 062 £

1 453 280 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V jedinečné poloze vysoko nad mořem v oblasti Vilassimius na jižním pobřeží Sardinie s nezapomenutelným výhledem se vypíná tato luxusní rodinná vila. Nemovitost je zasazena do středomořské zahrady o rozloze 10 000m2, ve které rostou olivovníky a ovocné stromy. Na okraji zahrady také najdete krásný bazén typu infinity nabízející úžasné pohledy na moře a okolní krajinu. K dispozici jsou dvě zásobní nádrže vody, automatické zavlažování zahrady. Vila se rozkládá na dvou podlažích a poskytuje velkoryse řešené prostory, luxusní dokončení a světlé a vzdušné místnosti. Interiér je tvořen velkým obývacím pokojem opět s krásnými výhledy, moderní kuchyní a jídelnou, 5 ložnicemi a 5 koupelnami. K dispozici jsou dvě zásobní nádrže vody, automatické zavlažování zahrady. Vila je vybavena klimatizací, moskytiérami, alarmem s video systémem. Vilassimius se nachází pouze hodinu jízdy od letiště v Cagliari a najdete zde úžasné písečné pláže a v městečku plnou občasnkou vybavenost a uvolněnou atmosféru.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528