Zpět na výpis

Luxusní vila přímo na pláži v San Pedro de Alcantara

6 1 ano 20m
ID: SP0383

Nádherná luxusní vila přímo u moře - ideální sídlo blízko kosmopolitní Marbelly….

Čtěte více

166 302 500 Kč

6 500 000 €

5 840 299 £

7 290 452 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná luxusní vila na pláži blízko známého Puerta Banus a Marbelly. Vila je na velkém pozemku přímo na pláži. Vila o ploše 1380m2 se skládá ze 6 ložnic, kuchyně, obývacího pokoje,druhého salónu, reprezentativní vstupní haly se schodištěm, velké jídelny, 7 koupelen. Dále jsou zde oddělené pokoje pro personál a speciální místnost pro pořádání diskoték a party. Vila je v dobrém stavu v klasickém arabském stylu. Je možné využít velikosti pokojů a lokality a změnit její styl nebo ponechat tuto pompézní dekoraci. Soukromý vyhřívaný bazén, zahrada, jacuzzi, sauna. Výhled na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247