Zpět na výpis

Luxusní vila od známého architekta v Benahavis

5 1
ID: SP0318

Unikátní velmi velká moderní vila v luxusním rezidenčním komplexu….

Čtěte více

227 162 500 Kč

8 500 000 €

7 761 728 £

10 058 114 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vila v nejluxusnějším komplexu v Evropě. Tento architektonický klenot byl navržen Diego Tobalem ve špičkové kvalitě. Aby co nejvíce z atmosféry Marbelly bylo užito v interiéru i exteriéru jsou u domu velkorysé verandy, kterými se rozšířil prostorný obývací pokoj s jídelnu směrem do zahrady. Nemovitost se nachází v srdci jedné z nejatraktivnějších oblastí na pobřeží Costa del Sol, považované v Evropě za nejexkluzivní rezidenční komplex a Country club, jen pár kilometrů od známého Puerto Banus. Nemovitost je extrémně prostorná, se zastavěnou plochou 1707 m2, a pozemkem 5845m2. Vila má 5 ložnic (4 z nich en-suite), 7 koupelen, apartmán zaměstnanců, saunu, krytý bazén, jacuzzi, soukromé divadlo, tělocvična, garáž pro 4 auta. Pro nejširší nabídku a vyhledávání luxusních vil na španělském pobřeží nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247