Zpět na výpis

Luxusní vila na útesu, Castiglione della Pescaia

5 1 ano
ID: IT0440

Tato krásná luxusní vila posazená na útesu Vás okouzlí nejen svými dechberoucími výhledy na modravé moře kontrastující s okolní bohatou středozemní vegetací...

Čtěte více

160 440 000 Kč

6 000 000 €

5 493 580 £

7 077 507 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila se nachází nedaleko Castiglione della Pescaia v provincii Grosseto a byla postavena ve výjimečné poloze na útesu, který se tyčí do výše 150 metrů nad hladinou moře. Vila je posazena v bohaté a kvetoucí vegetaci parku, jenž se rozkládá na 4 000 m2 a ze kterého se po schodech dostanete k moři. V parku se nalézá také bazén, odkud se nabízejí nádherné výhledy na okolní mediteránní zeleň a překrásné toskánské moře. Dominantou vily je prostorný prosluněný obývací pokoj s francouzskými okny, které vedou na velkou slunnou terasu, rovněž s krásným výhledem. Z jídelny, kde se nachází krb, se vstupuje na zahradu. K dispozici je pět elegantních a vkusně zařízených ložnic s výhledem a pět komfortních koupelen. Celková plocha vily čítá 400 m2. Nechybí parkoviště a sklad.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247