Zpět na výpis

Luxusní vila na útesu, Castiglione della Pescaia

5 1 ano
ID: IT0440

Tato krásná luxusní vila posazená na útesu Vás okouzlí nejen svými dechberoucími výhledy na modravé moře kontrastující s okolní bohatou středozemní vegetací...

Čtěte více

147 960 000 Kč

6 000 000 €

5 088 908 £

6 344 768 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila se nachází nedaleko Castiglione della Pescaia v provincii Grosseto a byla postavena ve výjimečné poloze na útesu, který se tyčí do výše 150 metrů nad hladinou moře. Vila je posazena v bohaté a kvetoucí vegetaci parku, jenž se rozkládá na 4 000 m2 a ze kterého se po schodech dostanete k moři. V parku se nalézá také bazén, odkud se nabízejí nádherné výhledy na okolní mediteránní zeleň a překrásné toskánské moře. Dominantou vily je prostorný prosluněný obývací pokoj s francouzskými okny, které vedou na velkou slunnou terasu, rovněž s krásným výhledem. Z jídelny, kde se nachází krb, se vstupuje na zahradu. K dispozici je pět elegantních a vkusně zařízených ložnic s výhledem a pět komfortních koupelen. Celková plocha vily čítá 400 m2. Nechybí parkoviště a sklad.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247