Zpět na výpis

Luxusní vila na pláži v Théoule Sur Mer

6 1 20m
ID: FR0042

Luxusní vila hned u moře na francouzské riviře…

Čtěte více

227 884 500 Kč

8 900 000 €

8 040 523 £

9 982 238 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Reprezentativní vila v moderním stylu přímo u moře a s vlastním přístupem k němu. Vila je blízko přístavu a obchůdků. Do vily se vstupuje z horního patra, kde je velký obývací pokoj a 2 ložnice s koupelnami. Další 4 ložnice s příslušenstvím a kuchyně jsou na úrovni moře. Zde je i bazén a domek u bazénu.Pro bližší informace a další luxusní vily na riviéře nás kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247