Zpět na výpis

Luxusní vila na Kypru, Tatlisu

1 ano 20m
ID: NC0006

Čtěte více

18 850 916 Kč

727 273 €

643 552 £

846 775 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherné nové vily přímo u moře (soukromé zátoky k užívání pouze majiteli vil). 4 vily jsou již postavené a dalších 6 bude postaveno podle přesných specifikací na míru novému majiteli. Okolí je úžasné - příroda, moře. Vily o ploše do 360m2 jsou postaveny v nejvyšší kvalitě a mají výhled na moře, soukromé bazény, klimatizaci, topení. Vily se se nachází na severním Kypru (prosperující země, která nemá ekonomické problémy jako jižní Kypr) 20 minut od nejbližšího golfového hřiště a jachtového přístavu.Necelou hodinu jízdy od několika mezinárodních letišť s dobrým spojením z ČR a sousedních zemí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247