Zpět na výpis

Luxusní vila blízko pláže v Mojácar Playa

5 1 ano 120m
ID: SP0401

Unikátní luxusní vila vzdálená jen 120 m od moře…

Čtěte více

15 266 880 Kč

589 000 €

521 196 £

685 782 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila se nachází jen 120 m od moře, byla postavena v roce 2008 s mnoha krásnými detaily. V přízemí se nalézá šatna a umývárna s přístupem na terasu, velká kuchyně, snídaňová místnost s dveřmi na venkovní terasu a schůdky k soukromému bazénu. Velmi světlý a vzdušný obývací pokoj s krbem, odkud je také přístup na terasu s výhledem na moře. Dále jsou zde 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelnou, dále hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a prostornou koupelnu. V prvním patře je k dispozici velká plocha, kterou je možno využít jako salonek, a 2 ložnice. Obě ložnice mají přístup k obrovské terase, kde najdete vířivku, kryté i nekryté posezení s nádherným výhledem na moře. Spodní patro je rozděleno na garáže, kanceláře, salon/TV místnost, hernu, posilovnu a další ložnici.Vila má plynové ústřední topení a klimatizaci, mramorové podlahy, kvalitní dvojité zasklení a hliníkové žaluzie, bezpečný systém pro vstup a alarm. Jedinečná příležitost získat tak kvalitní, moderní a prostornou vilu tak blízko k pláži . Možnost výhodného a plně zajištěného pronájmu nejen v letních měsících, který nejen financuje veškeré výdaje nemovitosti, ale přinese i zajímavý výnos.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247