Zpět na výpis

Luxusní vila 50m of jezera

2
ID: IT0025

Čtěte více

19 406 250 Kč

750 000 €

670 893 £

875 141 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global nabízí k prodeji tuto výjimečnou vilu, která je součástí exkluzivního uzavřeného rezidenčního komplexu v obci Laglio, jejímž nejslavnějším obyvatelem je i George Clooney. K vile se předjede branou přímo ze silnice, která lemuje jezero. Auto lze zaparkovat v jedné ze dvou garáží do vily, která je na vyvýšeném místě s celodenním slunečním svitem, se pak vyjede výtahem. Dvoupatrová nemovitost byla postavena na míru pro jejího současného vlastníka, ale ten ji nikdy nepoužíval. Její součástí je i zahrada s výhledem na jezero a soukromý dvorek. V přízemí je velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. V prvním patře jsou dvě hezké ložnice s vestavěnými skříněmi a balkóny směrem k jezeru. K domu patří i dva sklepy a půda. Další výhodou je topení v podlaze a možnost dobudování krbu (komín je už vestavěn). Vila je jen 50 metrů od jezera a je možné s ní koupit nebo pronajmout i místo pro zakotvení vaší lodi. Doba jízdy z Prahy je zhruba 9 hodin, 2 milánská letiště s přímými lety do Prahy jsou asi hodinu cesty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247