Zpět na výpis

Luxusní venkovská vila nad Porto Rotondo

5 1
ID: IT1037

Luxusní vila na klidném místě na sardinském venkově s bazénem jen pár minut od pobřeží

Čtěte více

64 285 000 Kč

2 600 000 €

2 241 145 £

2 748 162 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji prestižní vilu uprostřed divoké sardinské přírody, jen 10 minut jízdy od exkluzivního letoviska Porto Rotondo na severovýchodním pobřeží Sardinie.

Tato velkoryse řešená vila nabízí komfort luxusní moderní nemovitosti s tradičními prvky sardinské venkovské architektury. Vila je umístěna na ideálním místě pro ty, kteří ocení klid a soukromí, ale zároveň chtějí být blízko občanské vybavenosti a úžasných pláží. Půvabná písčitá pláž Spiaggia la Marinella je jen pár minut jízdy od domu.

Vila byla dokončena do vysokého standardu a je vybavena audio systémem, wifi a efektním osvětlením uvnitř i venku. Rozprostírá se na třech podlažích. Přízemí zaujímá působivý obývací pokoj s krbem a velká kuchyně. Prostorné jídelně dominuje jídelní stůl pro 10 osob. Vila dále disponuje v prvním podlaží 3 velkými manželskými ložnicemi, každá s vlastní koupelnou a některé i se samostatnou šatnou typu walk-in. Všechny ložnice mají i přístup zvenku. V suterénu pak najdeme další 2 ložnice, salónek a další koupelnu. K nemovitosti dále patří venkovní posilovna a veranda, která je ideální pro venkovní stolování a poskytuje krásné pohledy do krajiny.

Dům je obklopen zahradou o rozloze 1.5 hektaru, kde se nachází bazén, parkovací stání a různá relaxační zákoutí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528