Zpět na výpis

Luxusní venkovská vila nad Porto Rotondo

5 1
ID: IT1037

Luxusní vila na klidném místě na sardinském venkově s bazénem jen pár minut od pobřeží

Čtěte více

65 858 000 Kč

2 600 000 €

2 221 106 £

2 769 237 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji prestižní vilu uprostřed divoké sardinské přírody, jen 10 minut jízdy od exkluzivního letoviska Porto Rotondo na severovýchodním pobřeží Sardinie.

Tato velkoryse řešená vila nabízí komfort luxusní moderní nemovitosti s tradičními prvky sardinské venkovské architektury. Vila je umístěna na ideálním místě pro ty, kteří ocení klid a soukromí, ale zároveň chtějí být blízko občanské vybavenosti a úžasných pláží. Půvabná písčitá pláž Spiaggia la Marinella je jen pár minut jízdy od domu.

Vila byla dokončena do vysokého standardu a je vybavena audio systémem, wifi a efektním osvětlením uvnitř i venku. Rozprostírá se na třech podlažích. Přízemí zaujímá působivý obývací pokoj s krbem a velká kuchyně. Prostorné jídelně dominuje jídelní stůl pro 10 osob. Vila dále disponuje v prvním podlaží 3 velkými manželskými ložnicemi, každá s vlastní koupelnou a některé i se samostatnou šatnou typu walk-in. Všechny ložnice mají i přístup zvenku. V suterénu pak najdeme další 2 ložnice, salónek a další koupelnu. K nemovitosti dále patří venkovní posilovna a veranda, která je ideální pro venkovní stolování a poskytuje krásné pohledy do krajiny.

Dům je obklopen zahradou o rozloze 1.5 hektaru, kde se nachází bazén, parkovací stání a různá relaxační zákoutí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528