Zpět na výpis

Luxusní třípokojový apartmán u Lago Como

2
ID: IT0020

Čtěte více

8 377 020 Kč

324 000 €

288 763 £

376 191 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní třípokojový apartmán splňuje ta nejnáročnější kriteria pro moderní bydlení a rekreaci. Skládá se z moderně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s balkónem, který nabízí úžasný panoramatický výhled na jezero a dvou ložnic. Nový developerský projekt nacházející se na východním svahu nad půvabným městem Varenna a nabízející nádherné pohledy na jezero Como. Celý komplex byl navržen a postaven s užitím nejmodernějších technologií a se zvláštním důrazem na luxus a dokonalý italský design. Všechny apartmány jsou centrálně vytápěny, mají garáž a WIFI přístup k internetu. Sdílí krásnou zahradu a bazén. Apartmány v tomto komplexu lze užít k vlastnímu bydlení a nebo k pronájmu. Komplex se nachází 200m od jezera v kopci nad městem Varenna (5 minut jízdy autem), v tzv. Zlatém trojúhelníku (nejluxusnější oblasti) Lago Como. Letiště Bergamo s přímým spojením do Prahy je jen 78km vzdáleno, milánská Malpensa jen 120 km. Autem to sem z Prahy trvá asi 9 hodin. Nejbližší alpské lyžařské středisko je vzdáleno 68km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247