Zpět na výpis

Luxusní starobylá vila v Giarre

5 1
ID: IT0282

Nádherný luxusní stylový dům v Giarre San Leonardellu s vlastním bazénem a výtahem…

Čtěte více

75 600 000 Kč
2 800 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný starobylý dům po rekonstrukci byl postaven na konci roku 1800. Budova je postavena výhradně z lávových kamenů pocházejících ze sopky Etny. Vila je nádherná soukromá rezidence obklopena příjemnou zahradou. Vila se skládá ze vstupu, schodiště a výtahu, je zde také fitness centrum se saunou, vyhřívaným krytým bazénem a vlastním sociálním zařízením. V prvním patře je velký prostor rozdělen do tří místností, v nichž je prostor pro billiard, dále je zde atrium a jídelna, obrovská kuchyň s centrálním ostrůvkem a spíží, prádelna, koupelna. Okna jsou původní dřevěná, ale byla nadčasově restaurována. Druhé patro se skládá ze dvou ložnic, každá má vlastní koupelnu a šatnu, hlavní ložnice o velikosti 90 m² s posezením, vlastní koupelnou s vířivkou a velkou šatnou. Uvnitř budovy jsou schody z mramoru a panoramatický výtah. První depandace o velikosti 90 m² je vybavena otevřenou kuchyní, 2 ložnicemi, 2 koupelnami, které jsou kompletně zrekonstruované. Druhá depandace o ploše 60 m² se skládá z kuchyně, ložnice a koupelny. Zahrada je rozdělena do dvou velkých teras. Trávník je udržován v anglickém stylu. V zadní části objektu je bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247