Zpět na výpis

Luxusní vila s vlastním vstupem na pláž, Castiglioncello

ano 10m
ID: IT0755

Úžasná luxusní vila postavená v secesním stylu se nachází v atraktivní poloze v Castiglioncellu a má soukromý přístup na pláž....

Čtěte více

39 135 000 Kč

1 500 000 €

1 354 480 £

1 779 511 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila je umístěna přímo u moře v oblíbené a stylové lokalitě půvabného městečka Castiglioncello. Nemovitost o ploše 390 m² byla postavená v typickém italském secesním stylu, který se nazývá „Liberty styl“. Vilu obklopuje úžasná zahrada o velikosti 4000 m² s typickou středomořskou vegetací, ze které vede soukromý přístup přímo k moři. Vila je ve velmi dobrém stavu. Na pozemku je ještě jedna, menší vila s terasou s úžasným výhledem, která byla postavena v 60.letech. Pozemek je velký, a proto by bylo možné zde postavit ještě další nemovitost. Jedinečná příležitost ke koupi stylové vily přímo u moře za velmi příznivou cenu!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247