Zpět na výpis

Luxusní vila s vlastním vstupem na pláž, Castiglioncello

ano 10m
ID: IT0755

Úžasná luxusní vila postavená v secesním stylu se nachází v atraktivní poloze v Castiglioncellu a má soukromý přístup na pláž....

Čtěte více

38 767 500 Kč

1 500 000 €

1 300 094 £

1 808 945 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila je umístěna přímo u moře v oblíbené a stylové lokalitě půvabného městečka Castiglioncello. Nemovitost o ploše 390 m² byla postavená v typickém italském secesním stylu, který se nazývá „Liberty styl“. Vilu obklopuje úžasná zahrada o velikosti 4000 m² s typickou středomořskou vegetací, ze které vede soukromý přístup přímo k moři. Vila je ve velmi dobrém stavu. Na pozemku je ještě jedna, menší vila s terasou s úžasným výhledem, která byla postavena v 60.letech. Pozemek je velký, a proto by bylo možné zde postavit ještě další nemovitost. Jedinečná příležitost ke koupi stylové vily přímo u moře za velmi příznivou cenu!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247