Zpět na výpis

Luxusní penthouse v prestižní lokalitě s nádherným výhledem na moře v Altee

3 1 ano 2 000m
ID: SP0130

Tento byt se nachází v prestižní urbaniyaci 2km od moře, na které má nádherný výhled

Čtěte více

9 290 920 Kč

359 000 €

316 902 £

420 746 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Byt o zastavěné ploše 150 m2 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 3 ložnic a dvou koupelen. Součástí je i terasa s výhledem na moře. Samozřejmostí je klimatizace, topení, garáž, skladový prostor a přístup ke společnému bazénu v zahradě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247