Zpět na výpis

Luxusní nové vily v La Marina

3 1
ID: SP0306

Luxusní vila blízko pláže, se soukromým bazénem a zahradou…

Čtěte více

8 683 200 Kč

335 000 €

299 142 £

388 197 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatně stojící luxusní vily se nachází v La Marina (Costa Blanca), v blízkosti pláže. Jedná se o vysoce prestižní projekt. Domy, dokončené z nejlepších materiálů, mají 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a designovou kuchyni. Samozřejmostí je klimatizaci, topení, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, velký pozemek s vlastním bazénem a spoustu detailů, které z této vily dělají unikátní nemovitost.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247