Zpět na výpis

Luxusní nové vily s výhledem na moře, Branqueira

4 1 ano
ID: PT0211

Tato luxusní vila se nachází ve vilovém komplexu v oblasti zvané Branqueira, necelých 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Faro.

Čtěte více

12 884 300 Kč

530 000 €

440 790 £

601 311 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové vily se 4 ložnicemi, kde převládají velké plochy s využitím přirozeného světla. V přízemí se nachází světlá vstupní hala, velká ložnice, koupelna, obývací pokoj / jídelna a plně vybavená kuchyň. V patře jsou tři ložnice, všechna s přístupem na venkovní terasy. Každá vila má vlastní bazén a terasu. Vnější část tohoto vilového komplexu je navržena tak, aby všichni obyvatelé měli přímý a pohodlný přístup do svého bydliště. Zároveň zahrady jsou navrženy tak, aby udržovaly soukromí každé vily a zdůrazňovaly krásné architektonické práce, jejichž dokončení bylo provedeno v březnu 2020.

Vila nabízí nádherný výhled na moře a nachází se jen 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Faro.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247