Zpět na výpis

Luxusní nové apartmány u lanovky Neukirchenu

1-2 1
ID: AT0070

Zcela nový projekt luxusních apartmánů zasazených v půvabné oblasti u lanovky a na dosah prémiových rakouských středisek jako je Zillertal nebo Kitzbühel...

Čtěte více

5 295 150 Kč - 18 928 224 Kč

205 000 € - 732 800 €

184 173 £ - 658 350 £

233 102 $ - 833 255 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nový projekt apartmánů je umístěn v samém srdci půvabné alpské vesničky Neukirchen am Großvenediger v nadmořské výšce 856 m. Neukirchem je vyhledávanou letní, ale především zimní lokalitou s napojením na areál SkiArena Wildkogel s 64 km sjezdovek. Lanovka na Wildkogel je pouze 100 metrů od budovy. Do budoucna se navíc počítá i s napojením na lyžařskou oblast Kitzbühel, kam se nyní dostanete autem během 10 minut (napojení možné v  nedalekém Hollersbachu). Lyžařská oblast Zillertal Arena je dostupná během cca 15 minut. Apartmány jsou určeny k  turistickému pronájmu s možností vlastního užívání. O pronájem se bude starat profesionální agentura. Majitelé apartmánů si kromě lyžování v  zimě a horských túr v  létě mohou užívat skvělé vybavenosti resortu a to včetně prostorné hotelové haly, spa centra (celoročně vyhřívaný venkovní bazén, zimní bazén s  teplotou 36 °C, 2 sauny, infra kabina, relaxační prostory), restaurace nebo kavárny. V  projektu bude celkem 53 apartmánů a hotelových suit s plochami od cca 41 do 114 m². Parkování pro majitele a hosty bude k  dispozici v podzemní garáži nebo na menším venkovním parkovišti. Všechny apartmány budou při předání vybavené a připravené k pronájmu. Při stavbě a při výběru materiálů budou hrát hlavní roli tradiční místní materiály jako je dřevo, kámen, kůže nebo plst. Některé z apartmánů budou vybaveny krby a soukromou saunou, některé zase terasami nebo balkony s panoramatickým výhledem. Stavba začne v dubnu 2018 a bude dokončena v červenci 2019. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247