Zpět na výpis

Luxusní nové apartmány přímo u moře,Tirrenia

2 1 ano 10m
ID: IT0390

Luxusní nové apartmány ve skvělé lokalitě přímo u pláže v oblíbeném Toskánsku. Všechny apartmány mají terasu s úžasným a otevřeným výhledem na moře...

Čtěte více

6 750 000 Kč
250 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nový projekt přímo u písečné pláže je jediný své druhu v Toskánsku a severní Itálii vůbec. Jedná se o nový projekt 80 apartmánů v oblasti Tirrenia. Jsou přímo u krásné pláže, s jemným bílým pískem. Asi 1,5 km od apartmánů je známé golfové hřiště Cosmopolitan golf. Blízko je i městečko s restauracemi a supermarketem. 10 minut jízdy je Livorno, druhé největší město Toskánska a Pisa se slavnou šikmou věží je jen 20 minut jízdy. Komplex je také 20 minut jízdy od letiště v Pise (možnost vzít si taxi), kam jsou přímé lety z Prahy a dalších měst v okolí ČR vícekrát týdně. K dispozici jsou různé druhy apartmánů a lze je navzájem spojovat. Všechny apartmány s výhledem na moře mají velkou terasu. V komplexu je zahrada i parkoviště, dále bazén, počítá se s vytvořením SPA, fitness centra a otevřením restaurace. Část komplexu bude fungovat jako hotel, kde se mohou ubytovat i návštěvy obyvatel komplexu. Energetická certifikace A. Některé apartmány jsou již dokončené a v prodeji. Další 45 apartmánů bude dokončeno začátkem roku 2016 a celý komplex se vším všudy včetně hotelu bude fungovat od roku 2017. Ceny se pohybují v rozmezí 3500 EUR a 5500 EUR za m2 podle výhledu a patra.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247