Zpět na výpis

Luxusní, nová samostatně stojící vila, Castiglioncello

3 1 ano 500m
ID: IT0337

Nová, luxusní vila s vlastním bazénem se nachází jen 500 metrů od pláží v Castiglioncellu v Toskánsku…

Čtěte více

28 308 500 Kč

1 100 000 €

950 715 £

1 223 516 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní novostavba vily (180 m²) se soukromým bazénem a zahradou. Vila má okouzlující výhled na moře. Vila se nachází v Castiglioncellu, plážovém středisku známém pod názvem Perla tyrénského moře, asi 500m od moře. Vzdálenost na dálnici je 12 km, na letiště v Pise 40 km, 80 km do Florencie a 100 km do Sieny. Veškerá občanská vybavenost v dostupné vzdálenosti autem či pěšky. 180m² velký dům se skládá z kuchyně, velkého obývacího pokoje s prostornou terasou, dále jous zde 3 ložnice a 3 koupelny (všechny pokoje mají výstup na zahradu nebo k bazénu). Všechny ložnice mají francouzská okna. Kromě toho jsou zde i technické místnosti. Příjemná zahrada se spoustou zeleně a se sloupovím, garáž, bazén, výhled na moře a terasa nabízí jedinečné pohodlí, kterého si lze užívat v této luxusně zpracované vile nabízené s vybavením.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247