Zpět na výpis

Luxusní moderní vila v Cala Vinyes

4 1
ID: SP0536

Okouzlující moderní vila s bazénem jen kousek od pláží, oblast Calvia, jen pár minut jízdy od Palma de Mallorca…

Čtěte více

62 892 000 Kč

2 400 000 €

2 070 587 £

2 888 399 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná moderní vila je skvělou příležitostí k investici do nemovitostí a zároveň i k soukromému využití. Vila se nachází pouhých 20 minut jízdy autem od hlavního města Palma v oblasti Calvia. V docházkové vzdálenosti je několik pláží, golfových klubů a dva moderní jachtařské přístavy Port Adriano a Puerto Portals. Tato překrásná moderní nemovitost byla postavena podle nejvyšších standardů s ohledem na veškerý komfort. Nachází se v privilegované rezidenční čtvrti Cala Vinyes, na jihozápadě ostrova. Obytná plocha činí 385 m2. Celková plocha pozemku 1 590 m2. Vila se skládá ze 4 ložnic, každé s vlastní koupelnou a terasou. Dále zde najdete prostorný otevřený obývací pokoj s jídelním koutem a integrovanou plně vybavenou kuchyní, odkud je přístup na prostornou terasu, v níž je zabudován velký bazén o rozměrech 56 m2. Vila je vybavena klimatizací, ústředním topením, alarmem a solární energií. Mezi další zařízení patří vestavěné skříně, dvojité prosklení, prosklený vinný sklípek, sklad a prostorná dvoupodlažní garáž. Jedná se o velmi zajímavou a oblíbenou lokalitu. V okolí najdete pláže jako Nikki (cca 1,2 km), Cala Portals Vells (necelé 3 km), Santa Ponsa ( přibližně 5 km), Mago (2 km), nebo Cala Major (9km). Do 2 km odsud se nacházejí i vodní parky Aqua Land, Twisted Water Park, Aqa Park Western a Katmandu Park. Nejbližší golfové hřiště Golf Santa Ponsa je vzdáleno cca 4 km, Son Vida Golf cca 12 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247