Zpět na výpis

Luxusní kamenná vila na jihu Toskánska

5 1 ano
ID: IT0795

Nádherná luxusní minimalistická vila s úžasným výhledem do krajiny a na moře na prodej v jižním Toskánsku v provincii Grosseto. Neotřelá podoba klasiky v moderním hávu...

Čtěte více

69 048 000 Kč

2 800 000 €

2 374 824 £

2 960 892 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná moderní kamenná vila s bazénem a olivovým hájem nabízí neopakovatelný výhled na okolní krajinu jižního Toskánska a dále na moře a ostrovy.

POLOHA Tato nemovitost se nachází cca 8 km od obce Magliano in Toscana na jihu Toskánska v regionu Grosseto a cca 160 km od letiště v Římě nebo 183 km od letiště v Pise.

NEMOVITOST Tato minimalistická a přesto velmi prostorná vila o velikosti 416 m² sestává z moderní kuchyně, prostorného obývacího pokoje s krbem, koupelny pro hosty a 5 ložnic, každá ložnice má svoji vlastní koupelnu a vstup na zahradu. Ve spodním patře je ještě jedna místnost. Na zahradě je bazén typu „infinity“ s výhledem na moře, o úroveň níže je menší bazén, který je možné vyhřívat. U bazénu je technické zázemí s šatnou a toaletou. Dům má solární panely, ústřední topení, intercom nebo satelitní TV.

POZEMEK Pozemek má 27 ha, z čehož 1,5 ha zaujímají vinice (Merlot, Vermentino a Petit Verdot) a 5 ha zaujímá olivový háj s cca 1000 kusy olivovníků. Orná půda zaujímá 12 ha a 7 ha je zalesněno. Na pozemku je také studna, používaná třeba na zavlažování nebo pro napouštění bazénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247