Zpět na výpis

Luxusní kamenná vila, Makarska

4 1 ano 1 500m
ID: CH0006

Nádherná moderní vila na kopci nad Makarskou riviérou s bazénem, výhledem na jedno z nejhezčích chorvatských pobřeží, obklopená panoramatem hor...

Čtěte více

14 445 000 Kč
535 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Panoramatické výhledy na moře s ostrovy v dáli, olivovníkové háje a hory vytvářejí podmaňující atmosféru této jedinečné nemovitosti. Samostatně stojící vila se nachází na klidném a tichém místě s dostatkem soukromí, avšak zároveň v dosahu centra a 1,5 km od moře. V přízemí vily o ploše 280 m2 se nalézá otevřený obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, koupelna, komora a technická místnost. V prvním patře jsou k dispozici tři ložnice, z čehož má jedna vlastní koupelnu a zbývající dvě koupelnu sdílejí. V podkroví se nachází další ložnice se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a malou terasou, na kterou se vstupuje francouzskými dveřmi z ložnice či přímo z koupelny. Příjemné posezení a místo pro relaxaci naleznete na velké zastřešené terase v přízemí nebo na jedné ze dvou teras s pergolou z dřevěných trámů v patře. Pohled na moře a ostrovy se naskýtá ze všech místností v přízemí i z ložnic v prvním patře a podkroví a nádherné panoramatické výhledy si samozřejmě můžete užít i z obou teras. Další místem pro relaxaci a venkovní stolování se nalézá na patiu s pergolou, posezením a grilem na zahradě. Pod touto terasou je vybudována ještě malá taverna se samostatným vchodem. Vila i s přilehlou zahradou jsou laděné do středomořského stylu. Fasáda domu je pokryta deskami z kamene „Sveti Petar”, které mají skvělé izolační vlastnosti. Na zahradě byl použit bílý kámen, který je velmi odolný, zídky jsou ve stylu suchého zdiva a celkové ladění je doplněno přírodními kameny z okolních oblastí. Kámen je částečně použit i pro interiérové obložení zdí. Pozemek se rozkládá na ploše 500 m2 a nachází se zde bazén s keramickým obložením a nadstandardním vybavením (údržba plně automatizovaná, světla, 2 LED lampy, čerpadlo s teplou vodu). Dominantou bazénu, který je ohraničený záhonky s mediteránní vegetací a bylinkami, je nádherný vodopád, jenž do bazénu spadá ze skalek a kamenů nad ním. Všechny pokoje ve vile jsou vybaveny topením a klimatizací; dále je zde solární systém pro ohřev vody, nová kanalizace a plně automatizovaný odpadní systém. K dispozici je parkování pro 2-3 vozidla. Vila je plodem moderní architektury s důrazem na kvalitní zpracování materiálů a představuje tak exkluzivní stavbu nejvyšších standardů. Vila bude dokončena v říjnu 2017.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247