Zpět na výpis

Luxusní historické sídlo 200 metrů od moře, Avola

11 1 200m
ID: IT0447

Nádherná vila zasazená mezi olivovníky a mandlovníky se nachází jen 200 m od pláží Avoly v provincii Syrakusy a může se pochlubit výhledem na pohoří Iblei…

Čtěte více

33 275 550 Kč

1 290 000 €

1 158 862 £

1 455 751 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Luxusní vila byla navržena v roce 1970 renomovaným římským architektem Danilem Zanettim a při její stavbě byly využity lokální materiály a tradiční techniky (kámen ze Sicílie, podlahy z ručně dělaných dlaždic, tradiční sicilské cihly a střešní tašky). Architektonicky jedinečná vila se rozkládá na ploše 1750 m2 a několika úrovních. Ve vile se nacházejí tři velké salóny (jeden má plochu cca 150 m2) s krby z travertinu ve výšce člověka, grilem z majoliky a malbami, jež zobrazují pohledy ze zahrady. Střed vily tvoří křížová chodba se zimní zahradou, ze které stoupá točité kované schodiště. K odpočinku je k dispozici sauna či herna s biliárem a ping-pongovým stolem. Ve vile naleznete také kamenný sklípek o 80 m2, jehož strop sahá až do výše 5 metrů. Vila je obklopena pěstěným parkem se skalkami, zídkami a starobylými sloupy, které navazují atmosféru starověkého Řecka, a soukromým kostelíkem. Venkovní relaxační zóna je situována u bazénu, kde se nalézá šatna s koupelnou, dvě rohová posezení, atika, letní kuchyně s jídelnou, dřevěná terasa s grilovací zónou a kamennou pecí. Celková plocha pozemku, na který se dostanete jedním ze tří soukromých vjezdů s železnými branami, je 14000 m2. Na pozemku je k dispozici rovněž prostorná garáž. Nacházejí se zde také dvě studny k zavlažování.Tato vila skýtá ideální možnost jedinečné rezidence s veškerým komfortem v jedné z exkluzivních sicilských oblastí či turistického ubytování.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247