Zpět na výpis

Luxusní farma v Toskánsku, Castagneto Carducci

7
ID: IT0302

Luxusní farma v žádané lokalitě v Toskánsku se nachází v kopcích s pastvinami, lesem a vinicemi…

Čtěte více

92 973 000 Kč

3 400 000 €

3 080 514 £

4 006 766 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní farma se nachází v žádané lokalitě Castagneto Carducci a Bolgheri, na kopcovitém místě Toskánska, odkud můžete obdivovat nádhernou krajinu. Majetek zahrnuje celkově tři stavby a na zahradě naleznete bazén, lesy, pastviny a v neposlední řadě i vinice. Budovy jsou po kompletní rekonstrukci a jsou postaveny v typickém toskánském stylu s použitím tradičních materiálů jako je dřevo na stropní trámy, terakotové dlaždice jako podlahová krytina, kámen a červené cihly. Hlavní vila pochází ze 14.století a byla zrekonstruována a vybavena stylovým nábytkem a naleznete zde elegantní povrchové úpravy. V přízemí se nachází velký obývací pokoj, dvě kuchyně, dvě ložnice, tři koupelny a pracovna. Toto podlaží se může pochlubit také krásným sloupovím, kde můžete relaxovat během letních večerů. Do horní patra se dostanete vnitřním nebo vnějším schodištěm, které vede na velkou terasu o velikosti 50 m². V horním patře je pět pokojů s vlastním sociálním zařízením, z nichž jedno disponuje vířivkou. Nová budova se nachází vzadu za hlavní budovou a má dvě patra a suterén, kde je možné vybudovat koupelnu a prádelnu. V přízemí se nalézá jídelna s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a dvě garáže. V prvním patře naleznete ložnici s výhledem na terasu a s vlastní koupelnou a vířivkou. Ve třetí budově vás potěší dva byty o ploše 40 m², je zde jídelna s kuchyní, koupelna a ložnice. Apartmány disponují také vlastní zahradou s lodžií a vlastním vyhrazeným parkovištěm. Tato nemovitost je vskutku jedinečná, lze ji přebudovat i ke komerčním účelům a využívat ji jako hotel. Vila má 670 m², pozemek 940 000 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247