Zpět na výpis

Luxusní dvoupodlažní vila s bazénem v Santa Ponsa

3 1
ID: SP0616

Luxusní dvoupodlažní klimatizovaná vila s velkou terasou, bazénem a zahradou, která poskytuje maximální soukromí a klid, v Santa Ponsa na Mallorce…

Čtěte více

38 652 900 Kč

1 590 000 €

1 322 371 £

1 803 934 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná samostatná vila je postavená ve vyhledávané oblasti Nova Santa Ponsa. Její poloha zabezpečuje majitelům maximální soukromí a klid.

Vila je dvoupodlažní, orientovaná na jihozápad a rozkládá se na ploše 267 m2. Ve spodním patře se nachází velká hala, která vede do prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou. Dále je zde prádelna, 2 dvoulůžkové ložnice, z toho 1 s koupelnou a toaletou. V horním patře je prostorná dvoulůžková ložnice se šatnou a koupelnou. Z této ložnice je přímý vstup na velkou terasu. Interiér vily je vybavený podlahovým ústředním topením, klimatizací, krbem, internetem a satelitní TV.

Vila leží na pozemku s rozlohou 848 m2. Nachází se zde udržovaná zahrada s terasami, verandou a bazénem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247