Zpět na výpis

Luxusní dvoupatrová vila jen pár kroků od pláže

4 1 10m
ID: PT0174

Krásná modernizovaná a plně vybavená vila s vyhřívaným bazénem a terasou jen pár kroků od pláže v oblíbené části Portugalska Algarve...

Čtěte více

35 695 200 Kč

1 390 000 €

1 206 490 £

1 676 224 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila byla kompletně rekonstruovaná a zmodernizovaná v roce 2012. Obklopuje ji pozemek o rozloze 457 m2 s vyhřívaným bazénem, zahradou s lehátky, grilem, barem, jídelním prostorem a samostatnou koupelnou. Užitná plocha této nemovitosti činí 302 m2. V přízemí se nacházejí 3 velké ložnice s veškerým příslušenstvím, vestavěnými skříněmi a francouzskými okny, skrze která je přístup na pěknou terasu a k bazénu. Nachází se zde i prádelna. V prvním patře je plně vybavená moderní kuchyň otevřená do světlého a prostorného obývacího pokoje s jídelním koutem. Najdete zde i 1 en suite ložnici. Ze salonku vede přístup na velkou terasu, ze které je přenádherný panoramatický výhled na oceán. Ze schodiště umístěného zvenku je pak další přístup k bazénu. Po technické stránce je dům vybaven vyhřívaným bazénem, podlahovým vytápěním, kamny na dřevo, klimatizací ve všech místnostech a solárními panely pro výrobu elektřiny. Dům je přístupný skrze motorizovanou bránu a nachází se zde i kryté stání pro 2 auta.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247