Zpět na výpis

Luxusní dům v Menaggiu

4
ID: IT0067

Čtěte více

10 730 880 Kč

414 000 €

366 342 £

482 027 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V klidné lokalitě slavného centra Menaggio 1km od jezera, s panoramatickým výhledem na jezero, jen 10 minut jízdy od Menaggio Golf Club a Loveno Tennis Club, přírodní rezervace Loveno a tamějšího jezdeckého centra. Součást nového luxusního komplexu se 4 domy, třípatrová luxusní vila, 151m2, s obývacím pokojem s terasou, která nabízí krásný výhled na jezero, kuchyní, 4 ložnicemi, 3 koupelnami a garáží. Nový, konečné rozložení pokojů, vybavení a dekorace podle výběru nového majitele, francouzská okna s roletami, Dům má soukromou 130m2 velkou zahradu.Cesta z Prahy sem trvá asi 8 hodin, nedaleko jsou 4 mezinárodní letiště, z nichž 2 - Milano Malpensa a Bergamo mají přímé spojení do Prahy. V zimě lze lyžovat v nedalekých italských a švýcarských lyžařských střediscích (Livigno, St. Moritz a další).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247