Zpět na výpis

Luxusní domy s krásným designem, Sagres

2-3 1 ano
ID: PT0140

Čtěte více

16 597 750 Kč

650 000 €

557 121 £

718 548 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto krásné nové domy se nachází na východní straně tohoto rezidenčního projektu a jsou proto nejvíce izolované od ruchu, ale zároveň mohou využívat blízkost veškerého vybavení komplexu, ke kterému patří vyhřívané bazény. Domy se mohou pochlubit krásným designem a velkými terasami s výhledem na pláž a přírodní rezervaci, která zde začíná. Objekty jsou funkční, ale díky modernímu designu působí velmi luxusně. V nabídce jsou domy se 2 a 3 ložnicemi. Díky terasám na obou stranách domu lze pozorovat krásné východy i západy slunce.Možnost zpětného leasingu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247