Zpět na výpis

Luxusní chalety v Solné komoře u hallstattského jezera

1-8 ano
ID: AT0041

Luxusní chalety na prodej s nádherným výhledem na hallstattské jezero v klidné oblasti světového dědictví UNESCO a zároveň v dosahu lyžařských středisek...

Čtěte více

4 891 320 Kč - 11 374 260 Kč

189 000 € - 439 500 €

167 305 £ - 389 050 £

208 487 $ - 484 816 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní resort Obertraun se nachází u nádherného hallstattského jezera, které spadá do seznamu světového dědictví UNESCO, a je jen hodinu jízdy autem od letiště v Salzburgu. Oblast Solné komory je klidnou oázou uprostřed nádherné přírody s dechberoucími výhledy, zároveň však nabízí i kulturní a sportovní vyžití – lyžařské, pěší i cyklistické trasy a několik lyžařských středisek v dojezdové vzdálenosti (Dachstein West, Loser/Altaussee, Tauplitz/Bad Mitterndorf). V nabídce je 75 atraktivních chaletů, které jsou postaveny v typickém rakouském „Bauernhof“ stylu tak, že přirozeně navazují na stávající vesnici. Chalety doplňuje centrální budova bezprostředně u jezera s potřebným zázemím jako je restaurace s terasou, dětské hřiště, bazén, wellness či malý supermarket. Luxusní chalety existují v pěti různých typech o rozloze od 65 m² do 150 m², které nabízejí ubytování pro 4 (od 227 500 EUR), 6 (od 246 000 EUR), 8 (od 434 500 EUR) nebo 10 osob (od 439 500 EUR). Některé chalety jsou propojené, což umožňuje ideální společné ubytování pro větší skupinu či rodinu, ale zároveň s dostatkem soukromí. Chalety jsou luxusně a útulně zařízeny. K dispozici je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená luxusní kuchyně, dvě až pět ložnic s vlastní koupelnou a televizí. Nechybí balkón a terasa se zahradním nábytkem, sauna či solární sprcha nebo vlastní parkovací místo. Druhá fáze výstavby dalších chaletů, které budou pro 4, 6 nebo 16 osob, začne na jaře 2017. Chalety představují skvělou investici s dvojí možností výnosu. Variabilní výnos umožňuje vlastní užívání až 10 týdnů v roce, oproti tomu jistota 4 % výnosu v prvních pěti letech opravňuje k pobytu na dva týdny v létě a jeden v zimě. O pronájem se bude starat profesionální agentura. Vedle tradičního pronajímání chaletů se zde nabízí – na základě toho, že má každý pokoj vlastní koupelnu – i pronájem ve formě „hotelového pokoje“, kdy jsou přidružené služby jako snídaně, apod. situovány v centrální budově.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247