Zpět na výpis

Luxusní chalety ski-in ski-out bez povinnosti pronájmu

3-4
ID: AT0158

Nedaleko Zell am See a Kitzbühelu vzniká ojedinělý projekt vysoce kvalitních alpských ski-in ski-out chaletů v oblasti Hollersbach-Mittersill bez povinnosti pronájmu…

Čtěte více

84 734 150 Kč

3 595 000 €

3 103 247 £

3 842 993 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Polední unikátní alpský chalet na prodej na krásném a klidném místě v Hollersbachu s volnočasovým statutem BEZ POVINNOSTI PRONÁJMU. Hrubá stavba je již dokončena a dostavba domu se očekává ke konci roku 2023.

Jedná se o malý projekt pouze 6 chaletů, k prodeji zbývá jeden poslední. Chalety budou postaveny na zakázku a vybaveny v luxusním sofistikovaném stylu s úžasnými výhledy na alpské vrcholky národního parku Hohe Tauern a poskytnou svým majitelům naprosté soukromí a komfort. Vybavení je v ceně.

POLOHA:Hollersbach je výhodně položen nedaleko lanovky Panoramabahn Kitzbueheler Alpen se spojením do oblasti Kitzbuehel (179km sjezdovek) a také kousek od lyžařské oblasti Wildkogel (75km sjezdovek). V bezprostřední blízkosti se nachází město Mittersill, centrum golfu. Z Prahy se do Hollersbachu dostanete za asi 5,5 hodin, z Bratislavy za 5 hodin. Salzburg je 1h40, Mnichov 2h jízdy. Chalety se nacházejí jen 2 minuty od vleku ve vyvýšené pozici nad městečkem.

NEMOVITOST:Chalety budou postaveny z kvalitních přírodních materiálů, aby přirozeně zapadly do okolí. Interiéry budou vybaveny v elegantním alpském stylu s mnoha nápaditými detaily včetně vestavěných spotřebičů, minimalistických koupelen, topení v podlaze, chytrých domácích technologií, tepelného čerpadla vzduchu, exponovanými střešními trámy, krby, atd. Vnitřní prostory budou světlé a velká okna nabídnou nádherné pohledy do okolí. Součástí každého chaletu bude vlastní wellness a sauna.

UŽITÍ: Chalety jsou bez povinného turistického pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247