Zpět na výpis

Luxusní chalet přímo u sjezdovky, St.Johann in Tirol

4
ID: AT0214

Klasický horský dům na prodej situovaný v nádherné poloze v Tyrolsku v půvabném městečku St. Johann in Tirol, přímo na sjezdovce - stačí nazout lyže!

Čtěte více

61 403 400 Kč

2 490 000 €

2 111 897 £

2 633 079 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný dům na horách bez povinného pronájmu se nachází se v nádherné lyžařské lokalitě v areálu St. Johann in Tirol. V zimě je přístupný pouze na sněžném skútru nebo lanovkou. Úžasné panoramatické výhledy!

POLOHA: Objekt se nachází v nadmořské výšce 1200 m těsně pod Kitzbüheler Horn a nabízí úžasný výhled na okolní hory. Z okraje města se lanovkou Harschbichl I dostanete přímo do lyžařského areálu SkiStar s více než 40 km sjezdovek. Středisko je ideální lyžařskou oblastí pro rodinné dovolené, místní terény jistě nadchnou lyžaře všech úrovní. Navíc středisko Kitzbüheler Alpen (130 km sjezdovek) je vzdálené pouhých 15 minut jízdy autem a další středisko SkiWelt Wilder Kaiser (280 km sjezdovek) je vzdálené jen 10 minut jízdy. Díky své poloze je městečko St.Johann plné slunečního svitu. Kromě lyžování najdete v bezprostředním okolí upravené běžkařské tratě, kluziště, skvělé turistické stezky mezi Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser, značené cyklistické stezky, vnitřní a venkovní bazény, tenisové kurty, lanové centrum, boulderingovou tělocvičnu a mnoho dalšího.

NEMOVITOST: Tento horský dům leží na velkém pozemku o rozloze přibližně 6 000 m2 a nabízí obytnou plochu přes 100 m2 rozloženou na 2 podlažích a v polosuterénu se sklepen a úložným prostorem. Každé z pater je koncipováno jako jeden byt. Každý z bytů zahrnuje velký obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. Kromě toho je zde původní stáj a kůlna, která poskytuje další úložný prostor a lze ji také použít k parkování. Budova byla renovována v průběhu 90. let a je v bezvadném stavu. V roce 2018 byl na střechu instalován fotovoltaický systém jako další zdroj energie.

POUŽITÍ: Obrovskou výhodou této nemovitosti je, že nemusí být povinně pronajímána, takže ji majitelé mohou využívat jako prázdninový dům, což je v této části Rakouska velká rarita.

.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247