Zpět na výpis

Luxusní byty a chalety v Brambergu

1-4 1
ID: AT0026

Jeden z nejluxusnější moderních komplexů, který je přímo u lanovky v Brambergu, nabízí spojení vlastního užívání a výnosného pronájmu. Apartmány a chalety v klasickém alpském stylu, stavěné v nejvyšší kvalitě jsou prostorné a světlé, v komplexu je bazén, restaurace, hřiště pro děti....

Čtěte více

4 833 000 Kč - 50 355 000 Kč
179 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní projekt, který je již částečně v provozu nabízí apartmány s 1-4 ložnicemi (30-191m2) a horské chaty/chalety (200-225m2) přímo u spodní stanice lanovky v Brambergu na pomezí Salzburska a Tyrolska. Byty jsou prostorné a vybavené exkluzivním nábytkem a kuchyněmi. Byty mají moderní krby pro zajištění příjemného "tepla domova" po návratu z lyžování. V rámci resortu se staví i několik luxusních chat/chaletů se 4 ložnicemi. Část projetku již několik let úspěšně funguje, další je ve výstavbě a poslední fáze se teprve plánují. Celý komplex funguje jako luxusní apartmánový hotel s recepcí, která zajišťuje pronájem v době Vaší nepřítomnosti, několika restauracemi, dětským hřištěm, vnitřním bazénem a spa. K bytům patří lyžárny a je i možnost vlastního vinného sklípku a dalších vymožeností. Ceny bytů začínají od 179 000 EUR (bez DPH, která je ale vratná) a zahrnují veškerý nábytek a 1-2 parkovací místa v podzemní garáži. Bramberg je malá vesnička s hezkou typicky rakouskou atmosférou. V místě je přes 80 km sjezdovek, které propojojují Bramberg se sousedním Neukirchenem. Jen 3 km je vzdálená lanovka Panoramabahn, která propojuje oblast s obrovskou lyžařskou oblastí prestižního Kitzbuehelu se 170 km sjezdovek. Do budoucna se plánuje i propojení na lyžích, které by výrazně zhodnotilo cenu bytů v komplexu. Zillertal Arena, která nabízí další lyžování je 15 minut autem. V okolí je mnoho km běžkařských tratí, 14 km dlouhý tobogán a možnost bruslení. Jen 8 km je vzdálený Mittersill, kde je golfové hřiště. Další letní aktivity zahrnují výlety na horských kolech a turistiku. Dojezdová vzdálenost z Prahy do Brambergu je 5,5 hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247